El nostre Equip

 

 

Coneix el nostre Equip! Estarem encantats/ades d'ajudar-te i resoldre els teus dubtes :) T'esperem a PIMEC Formació!

 

 

FORMACIÓ SUBVENCIONADA

 

Mònica Fernández
Coordinadora equip Tècnic Subvencionada

mfernandez@pimec.org

 

 

Manuela Pastor
Tècnica Formació Subvencionada

mpastor@pimec.org

 

 

Olga Garcia
Tècnica Formació Subvencionada

ogarcia@pimec.org

 

 

Laura Urgelés
Tècnica Formació Subvencionada

lurgeles@pimec.org

 

 

Fidel Oyhenart
Tècnic Formació Subvencionada

foyhenart@pimec.org

 

 

 

FORMACIÓ CERTIFICATS DE PROFESSIONALITAT (SUBVENCIONADA)

 

Natàlia Fernández
Coordinadora Certificats de Professionalitat

nataliafernandez@pimec.org

Mabel Abad
Tècnica Certificats de Professionalitat

mabad@pimec.org

 

 

 

FORMACIÓ DIÀLEG SOCIAL (SUBVENCIONADA)

 

Àngels Benítez
Coordinadora Diàleg Social

abenitez@pimec.org

 

 

 

FORMACIÓ BONIFICABLE

 

Yolanda Pérez
Coordinadora Formació Bonificable

yperez@pimec.org

Laura Arias
Tècnica Formació
Bonificable

larias@pimec.org

Raül Sasot
Coordinador Formació In Company

rsasot@pimec.org

 

 

 

PROGRAMES D'OCUPACIÓ

 

Vicky Moreno
Responsable Programes d'Ocupació

vmoreno@pimec.org

Cristina Rodríguez
Coordinadora Programa 30 Plus

crodriguez@pimec.org

Míriam Togores
Coordinadora Programa Singulars

mtogores@pimec.org

Míriam Díez
Coordinadora Programa Orienta

mdiez@pimec.org

 

 

Loïc Pascual
Coordinador Programa Diversitat

lpascual@pimec.org

 

 

 

CONSULTORIA DE RECURSOS HUMANS

 

Clàudia Canes
Consultora Recursos Humans

ccanes@pimec.org

Carlota Casado
Consultora Recursos Humans

carlota@pimec.org

Carles Jover
Consultor Recursos
Humans

cjover@pimec.org